नेकपा नेता कञ्चनको गिरफ्तारीविरुद्ध माघ १० गते नेपाल बन्द घोषणा

गिरफ्तारी तथा दमनका विरुद्ध पूर्ण तागत र सचेतताका साथ सङ्घर्षमा अगाडि बढ्न महासचिव विप्लवको निर्देशन

नेपालमा आज १,५६७ जना कोरोना सङ्क्रमित निको भए, १,४९० सङ्क्रमित थपिए

नेपालमा आज १,५६७ जना कोरोना सङ्क्रमित निको भए, १,४९० सङ्क्रमित थपिए

काठमाडौँ : नेपालमा पछिल्लो २४ घन्टामा १ हजार ५६७ जना कोरोना सङ्क्रमित निको भएर घर फर्केका छन् । योसँगै कोरोना सङ्क्रमणबाट निको हुनेको सङ्ख्या २ लाख १८ हजार १६१ पुगेको छ । यो कुल संक्रमितको ९२ दशमलब ३ प्रतिशत हो ।

यसैगरी नेपालमा पछिल्लो २४ घन्टामा जम्मा १ हजार ४९० जना नयाँ कोरोना भाइरस सङ्क्रमित थपिएका छन् । त्यसमा भक्तपुर ५८, ललितपुर ६१ र काठमाडौँमा ५३१ गरी जम्मा काठमाडौँ उपत्यकामा ७२३ जना नयाँ सङ्क्रमित थपिएका छन् । देशभरका प्रयोगशालामा ८ हजार ८०० नमुना परीक्षण गर्दा उनीहरुमा सङ्क्रमण पुष्टि भएको हो । योसँगै नेपालमा कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या २ लाख ३६ हजार २४६ पुगेको छ ।

यसैगरी नेपालमा पछिल्लो २४ घन्टामा थप ९ जनाको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणका कारण मृत्यु भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या १ हजार ५३८ पुगेको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार नेपालमा सक्रिय सङ्क्रमितको सङ्ख्या १६ हजार ५४७ रहेको छ । त्यसमा आई.सी.यु.मा ३६५ जना र भेन्टिलेटरमा ६४ जनाको उपचार भइरहेको छ । यसैगरी संस्थागत आइसोलेसनमा ५ हजार ८०६ जना, होम आइसोलेसनमा १० हजार ७४१ जना र क्वारेन्टाइनमा ६०५ जना रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
error: Content is protected !!