अखिल (क्रान्तिकारी) को विशेष राष्ट्रिय भेला भोलिदेखि काठमाडौँमा सुरु हुँदै

राता पोसाकधारी हजारौँ युवाले मार्च पास्ट गर्दै सहर परिक्रमा गर्ने

अखिल (क्रान्तिकारी) को विशेष राष्ट्रिय भेला भोलिदेखि काठमाडौँमा सुरु हुँदै

काठमाडौँ :नेकपा (बहुमत) निकट अखिल (क्रान्तिकारी) को विशेष राष्ट्रिय भोलि आइतबारदेखि सुरु हुने एको छ । भेलाको सम्पूर्ण तयारी पूरा भएको जानकारी अखिल (क्रान्तिकारी) का संयोजक मिलन राईले दिएका छन् ।

भेला आयोजक समितिले दिएको जानकारीअनुसार देशका ७७ वटै जिल्लाबाट चार सयभन्दा बढी प्रतिनिधि काठमाडौँ आउने क्रम जारी छ । १२ गते आइतार ११ बजे रातो पोसाकमा सजिएका हजारौँ युवाले दलाल संसदीय व्यवस्था र शैक्षिक व्यापारीकरणविरुद्ध नारा लगाउँदै सहर परिक्रमा गर्ने कार्यक्रम छ ।

र्यालीमा नेकपा (बहुमत) का संयोजक कञ्चन, प्रवक्ता सुदर्शन, सल्लाहकार समितिका अध्यक्ष ईश्वरीप्रसाद दाहाल ‘असारे काका’, सचिव चित्रबहादुर आले ‘पवन’, पार्टी केन्द्रीय कार्यालयका सदस्यहरू, सचिवालय सदस्यहरू, नवौँ महाधिवेशन आयोजक समितिका सदस्यहरूको पनि उपस्थिति हुने जनाइएको छ ।

रातो पोसाकसहितका युवाहरूको मार्चपास्ट सुन्धारा, रत्नपार्क शान्तिबाटिका, पुरानो बसपार्क, भद्रकाली, सहिदगेट, सुन्धारा, नयाँ सडक हुँदै विष्णुमतीकिनारमा रहेको परोपकार माविको प्रेक्षालयमा पुगेर उद्घाटन सत्रमा परिणत हुने जनाइएको छ ।

अखिल (क्रान्तिकारी) ले विशेष राष्ट्रिय भेलाका लागि ‘वैज्ञानिक समाजवादी शिक्षा प्राप्तिका लागि जुझारु सङ्गठन र सङ्घर्षको दिशामा अघि बढौँ’ भन्ने मूल नारा तय गरेको छ ।

सङ्गठनले भूगोल जिल्लाहरूलाई क, ख र ग श्रेणीमा विभाजन गरेर विशेष राष्ट्रिय भेलामा विद्यार्थी प्रतिनिधित्व गराउन लागेको जनाइएको छ । राष्ट्रिय भेलाको बन्द सत्र असार १३ र १४ गते हुनेछ । असार १५ गते अनामनगरस्थित संवाद डबलीमा पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरी राष्ट्रिय भेलाले गरेका निर्णय, नीति र कार्यक्रम सार्वजनिक गरिने पनि जनाइएको छ ।

गत जेठ ११ र १२ गते बसेको अखिल क्रान्तिकारीको विशेष बैठकले मिलन राईको संयोजकत्वमा वीरेन्द्र शाह र रूपा बुढामगर सहसंयोजक रहेको ७५ सदस्यीय विशेष राष्ट्रिय भेला आयोजक समिति गठन गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

हाम्रो संवाददाताबारे :