फूलमती विश्वकर्माप्रति नेकपा (बहुमत) द्वारा हार्दिक श्रद्धाञ्जली

फूलमती विश्वकर्माप्रति नेकपा (बहुमत) द्वारा हार्दिक श्रद्धाञ्जली

काठमाडौँ : नेकपा (बहुमत) नवौँ महाधिवेशन आयोजक समितिका सदस्य लोकेश विश्वकर्माकी आमा फूलमती विश्वकर्माप्रति पार्टी संयोजक कञ्चनले हार्दिक श्रद्धाञ्जली प्रकट गरेका छन् । शनिबार श्रद्धाञ्जली वक्तव्य जारी गर्दै पार्टी संयोजक कञ्चनले लोकेशसहित शोकसन्तप्त परिवारजनप्रति हार्दिक समवेदना पनि व्यक्त गरेका छन् ।

संयोजक कञ्चनले जारी गरेको वक्तव्यमा भनिएको छ, ‘पर्वत जिल्लाको पैयुँ गाउँपालिका स्थायी घर भई हाल कास्कीको पोखरा महानगरपालिका १३ लेखनाथमा बसोबास गर्दै आएका हाम्रो पार्टीको नवौँ महाधिवेशन आयोजक समितिका सदस्य एवम् पूर्वविद्यार्थी नेता कमरेड लोकेश विश्वकर्माकी ममतामयी आमा फूलमती विश्वकर्माको यही असोज २२ गते शनिबार ६२ वर्षको उमेरमा हृदयाघातका कारण भएको असामयिक निधनले सिङ्गो पार्टीलाई स्तब्ध बनाएको छ । कमरेड लोकेशकी ममतामयी आमाको असामयिक दुःखद् निधनमा आमाप्रति सिङ्गो पार्टी भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली व्यक्त गर्दछ । साथै कमरेड लोकेशलगायत सम्पूर्ण परिवारमा गहिरो समवेदना व्यक्त गर्दछ ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

हाम्रो संवाददाताबारे :