नेकपा सल्यानद्वारा बस दुर्घटनाबाट भएको मानवीय क्षतिप्रति दुःख व्यक्त

नेकपा सल्यानद्वारा बस दुर्घटनाबाट भएको मानवीय क्षतिप्रति दुःख व्यक्त

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी सल्यानले आइतबार थारखोलामा भएको बस दुर्घटनाबाट भएको मानवीय क्षतिप्रति दुःख व्यक्त गरेको छ । नेकपा सल्यान जिल्ला सेक्रेटरी नारायण चन्दले आज एक शोक वक्तव्य जारी गर्दै जिल्लाको कपुरकोट गाउँपालिका वडा नं. ५ थारखोलामा भएको बस दुर्घटनाबाट भएको मानविय क्षतिले पार्टीलाई अत्यन्त दुखी बनाएको बताएका छन् ।

वक्तव्यमा दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका मृतकहरुप्रति भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली, शोकसन्तप्त परिवारजनमा गहिरो समवेदना र घाइतेहरुको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरिएको छ । साथै वक्तव्यमा मृतकका परिवारलाई क्षतिपूर्तिको व्यवस्था गर्न र घाइतेहरुको भरपर्दो उपचारको व्यवस्था गर्न सरकारको गम्भीर ध्यानाकर्षण गराइएको छ ।

सल्यानको जैतेपानीबाट तुलसीपुरका लागि छुटेको रा १ ख २५५२ नम्बरको बस कपुरकोट गाउँपालिका ५ थारखोलामा बिहान करिब साढे ११ बजे दुर्घटना हुँदा १२ जनाको मृत्यु भएको छ भने ३० जना घाइते भएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्