लागू औषध दुर्व्यसनविरुद्ध युवा संगठन दाङद्वारा सचेतना कार्यक्रमसहित कोणसभा

लागू औषध दुर्व्यसनविरुद्ध युवा संगठन दाङद्वारा सचेतना कार्यक्रमसहित कोणसभा

लागू औषध दुर्व्यसनविरुद्ध युवा संगठन नेपाल दाङ जिल्ला समितिको आयोजनामा जिल्ला सदरमुकाम घोराहीमा सचेतना कार्यक्रमसहित कोणसभा सम्पन्न गरिएको छ ।

कोणसभालाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख वक्ता तथा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी दाङ जिल्ला कार्यालय सदस्य विकासले लागुऔषध सेवनले युवाहरुलाई तहसनहस बनाउदै लगेको बताए । उनले सचेत युवाहरुलाई चरम नशामा डुबाएर दलाल पुजीपतीहरुले युवाहरुको सचेत क्रान्तिकारी पहलकदमीलाई आफ्नो नियन्त्रणमा राख्न खोजेको उद्घोष गरे । नेता विकासले आफ्नो पार्टीले लागुऔषध कारोबार गर्ने जो कोहीलाई प्रमाणसहित कार्वाही गर्ने चेतावनी समेत दिए ।

कोणसभा कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै युवा संगठन नेपाल दाङ जिल्ला इन्चार्ज मनोजले युवाहरुलाई लागुऔषधबाट मुक्त गर्ने अभियान संगठनले चलाउने उद्घोष गरे । नेता मनोजले युवाहरु चरम लागुऔषध सेवनबाट मुक्त नभएसम्म देश र दुनिया बुझ्ने र बदल्ने सपना साकार नहुने बताए ।उनले भने, `देश विकासको मेरुदण्ड सचेत युवापंक्ती चुर्लुम्म नशामा डुबेको देख्दा पनि राज्य जिम्मेवार बन्न सकिरहेको छैन ।` कोणसभा कार्यक्रमको सहजीकरण युवा संगठन नेपाल दाङका सचिव सुदर्शनले गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

हाम्रो संवाददाताबारे :