नेकपा बैतडीद्वारा सातौँ पार्टी पुर्नगठन दिवसको भब्य तयारी गर्दै

नेकपा बैतडीद्वारा सातौँ पार्टी पुर्नगठन दिवसको भब्य तयारी गर्दै

काठमाडौं : नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी बैतडीले सातौँ पार्टी पुर्नगठन दिवसको अवसरमा विभिन्न कार्यक्रमहरु सञ्चालन गरिरहेको छ ।

जिल्ला सचिव राजेन्द्र विष्ट ‘परिवर्तन’ का अनुसार जिल्ला इन्चार्ज किरणको नेतृत्वमा पार्टी, जनसत्ता, युवा संगठन, ज.व.स. र मोर्चाका पदाधिकारीहरु सम्मिलित पार्टी पुर्नगठन दिवस आयोजक समिति गठन गरिएको छ ।

आयोजक समितिले भित्ते लेखन, पोष्टरिङ्ग, पर्चा वितरण, चोक, चौतारा, खानेपानीका धारा, पँधेरा, खेल मैदानहरु लगायत विद्यालय जस्ता सार्वजनिक स्थानहरुको सरसफाई एवम् मर्मत कार्यका साथै बाटो निर्माणको काम समेत अगाडि बढाइरहेको छ । जस अन्र्तगत पुर्चौडी नगरपालिकाको तीन नम्बर वडामा तीन किलोमिटर घोडेटो बाटो निर्माण गरिएको छ भने बर्षौदेखि समस्या झेलिरहेका स्थानीय बासी नेकपाले बाटो निर्माण गरिदिए पछि खुसी देखिएका छन् ।

मंसिर ६ र ७ गते जिल्लाका दशवटै स्थानीय तहमा चोकसभा, कोणसभा, ब्यानर–झण्डा प्रदर्शन, मसाल जुलुस प्रदर्शन र एकीकृत जनक्रान्ति एवम् वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताको विषयमा अन्र्तक्रिया कार्यक्रम जनताको घरदैलोमा श्रृजनशिल तरिकाले आयोजना गर्न लागिएको सचिव विष्टले बताए ।

उनले अगाडि भने, ‘मंसिर ८ गते श्रद्धेय महासचिव कमरेडले पार्टी कार्यकर्ता र जनताका नाममा गरेको विशेष सम्बोधन नयाँ प्रविधिको प्रयोग गरेर प्रसारण गर्दै क्रान्ति सम्पन्न गरी छाड्ने दृढ प्रतिबद्धताका साथ एक उत्सवका रुपमा सातौँ पार्टी पुर्नगठन दिवस कार्यक्रम सम्पन्न गरिनेछ ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
error: Content is protected !!