नेकपा नेता कञ्चनको गिरफ्तारीविरुद्ध माघ १० गते नेपाल बन्द घोषणा

गिरफ्तारी तथा दमनका विरुद्ध पूर्ण तागत र सचेतताका साथ सङ्घर्षमा अगाडि बढ्न महासचिव विप्लवको निर्देशन

अखिल (क्रान्तिकारी) का अध्यक्ष सहित डेढ दर्जन पक्राउ

purna singh

अखिल (क्रान्तिकारी)का केन्द्रीय अध्यक्ष पूर्णवहादुर सिंह लगायत विद्यार्थी नेताहरुलाई आज काठमाडौंको कलंकीबाट गिरफ्तार गरेको छ । सिंहसँगै क्रान्तिकारीका केन्द्रीय सचिवालय सदस्य लोकेश विश्वकर्मा, भीष्मकुमार शाही र टंक जोसी पनि पक्राउ पर्नुभएको छ । यस्तै केन्द्रीय सदस्यहरु गोरखबहादुर शाही, नवीन उपाध्याय, गणतान्त्रिक खेलकुद महासंघका पुरुषोत्तम बुढाथोकी र अखिल क्रान्तिकारीकै प्रज्वल शाही, प्रकाश कठायत हुनुहुन्छ । पक्राउ गरिएका ९ जना विद्यार्थीलाई कालिमाटीमा राखिएको छ । यसैबीच गणतान्त्रिक सम्पर्क मञ्चका केन्द्रीय उपाध्यक्ष द्वय सुरेश अधिकारी र उद्धव पौडेल, सदस्यहरु अर्जुन कटवाल, विक्रम पौडेललाई पनि काडमाडौंको भृकुटीमण्डपबाट प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । यस्तै गणतान्त्रिक सम्पर्क मञ्चकै सदस्यहरु परमेश्वर जोसी, टीकाराम चौधरी, दानबहादुर कुमाल, राजु कार्की र निरज सुवेदीलाई पनि काठमाण्डौंको बागबजारदेखि गिरफ्तार गरिएको छ । यसैबीच गणतान्त्रिक सम्पर्क मञ्चका रामेछाप जिल्ला संयोजक जीवन बडुवाललाई पक्राउ गरेको छ । यस्तै काठमाण्डौं नैकापबाट दीपक बानीया र विकास लामालाई पनि पक्राउ गरेको छ । यसैबीच सोमबार साँझ बालाजुबाट अभिन पाठक र जीवनलाई पक्राउ गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
error: Content is protected !!